Auhinnaloos ainult ajakiri Eesti Naine tellijatele!

Loosime kõigi ajakirja Eesti Naine tellijate vahel välja kolm lõõgastavalt spaapuhkust Pärnu ESTONIA Resort Hotel & Spa's!

Registreeri loosi hiljemalt 15.02.2023

Lõõgastav spaapuhkus Pärnus - ESTONIA Resort Hotel & Spa`s

3 x majutus ESTONIA Resort Hotel & Spa Superior toas, 2 ööd kahele. 


Sisaldab rikkalikku hommikusööki ja spaakeskuse 

SPA & SAUN piiramatut külastust.


Auhind loositakse kinkekaardina, 

mis kehtib külastuseks kuni 31.05.2023.

ESTONIA Resort Hotel & Spa on kaasaegne spaa- ja konverentsihotell Pärnus

Hotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba ja restoran NOOT. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele. Hotelli interjöör ja teenuste kontseptsioon ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist.


Hotelli spaa- ja konverentsimaja esimesel korrusel asub konverentsikeskus enam kui 300 külalisele. Teisel ja kolmandal korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne 

spaakeskus SPA & SAUN, kus saab lõõgastuda kaheksas erinevas saunas, mullivannides, suures basseinis ning hõljuda Surnumere soolabasseinis.Oma keha ja meele tasakaalustamiseks saavad külastajad nautida ka spaahoolitsusi, mille menüü on sama mitmekülgne nagu Eesti viimaste sajandite ajalugu, millele lisavad vürtsi Indiapärased hoolitsused.

Eesti Naine tellijaeelise ESTONIA Resort Hotel & Spa kampaania reeglid 13.01.-15.02.2023

1. Kampaaniat korraldab Delfi Meedia AS ajakiri Eesti Naine.

2. Loosis osalevad ka kõik Eesti Naise tellijad, kes on end loosi registreerinud kampaanialehel eestinaine.ee/tellijaeelis-spaa

3. Kampaania kestab 13.01.-15.02.2023.

4. Kampaania auhinnaks on 3 x 2 ööd kahele ESTONIA Resort Hotel & Spa's. Ühe auhinna väärtus on 338 €.

5. Auhinnad on välja pannud ESTONIA Resort Hotel & Spa. Auhind saadetakse kinkekaardina, mis kehtib kuni 31.05.2023 kolme (3) võitja e-mailile. Auhinda ei asendata teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.

6. Loosiauhind loositakse hiljemalt 16.02.2023 kõigi vahel, kel 15.02.2023 seisuga vähemalt 3-kuuline Eesti Naise paberajakirja tellimus ja/või vormistatud püsimakseleping paberajakirja tellimiseks. Võitjaga võtame ühendust e-maili ja/või telefoni teel.

7. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid: nimi, aadress, telefoninumber ja e-mail. Andmeid on vaja võidu korral ühenduse võtmiseks ja auhinna üleandmiseks.

8. Andmete töötlejaks on Delfi Meedia AS, kes edastab võitja andmed, mis on tarvilikud auhinna kättetoimetamiseks.

9. Lisainfo: klienditugi@delfi.ee või telefonil 680 4444.